Turisto kuprinės turinys

Jeigu prieš akis kelionė – metas ieškoti geros turistinės kuprinės ir ją pilnai užpildyti būtinais kelioniniais daiktais. Puikių kuprinių galima ieškoti http://husky.lt/, o dabar mes papasakosime, ką būtina į tą turistinę kuprinę įsidėti.

Drabužiai

Tikėtina, kad didžiąją turistinės kuprinės vietos užims jūsų drabužiai. Jų kiekis ir tūris priklausys ir nuo to, kur keliausite. Jeiug leidžiatės į kelionę po šaltus kraštus, tuomet, aišku, rūbų bus daugiau. Jeigu vykstate į pietus vasarą, tai jų bus visai nedaug. Tad galima turėti net dvi turistines kuprines. Viena labiau tiktų žiemai (didesnė), o kita vasarai (mažesnė). Patogu, kai kuprinė turi porą didelių skyrių ir daug mažiukų, į kuriuos galima susidėti įvairias smulkmenas. Kuprinėje drabužiai bus apatiniai, viršutiniai, lauko ir apsaugantys nuo lietaus.

Turistiniai reikmenys

Husky produkcijaKas yra turistiniai reikmenys? Taip galima būtų pavadinti kone viską, ką randame kuprinėje, tačiau turistinių prekių parduotuvėse visgi rastumėte tam tikras prekes kaip specifines. Pavyzdžiui, turistinėse kelionėse pravartūs atlenkiami šveicariški daugiafunkciniai peiliukai. Taip pat speciali įranga laužui sukurti, taip pat specialūs indai, skirti virti ant laužo. Apsaugos nuo lietaus, vėjo ir t. t.

Maistas, gėrimai

Aišku, į kelionę jūs pasiimsite ir maisto bei gėrimų. Su vandens kiekiu labai nesužaisite – turėsite imti jo tiek, kiek iš tiesų reikės, kol pasieksite kitą vandens šaltinį. Tačiau dėl maisto gerai pagalvokite. Nepasiimkite daug sunkaus ir nemaistingo. Imkite geriau nedidelius kiekius visaverčio ir gana maistingo maisto. Tarkime, paimkite riešutų, javainių batonėlių. Neimkite tokių tuščiai vietą užimančių dalykų kaip vafliai, arba daug sveriantys ir visai nenaudingi svogūnai, marinuoti grybukai ir pan. Jeigu imsite marinuotus produktus, tai rinkitės lengvos skardos skardines, o ne didžiulius stiklainius, kurie patys kiekvienas sveria dar po 300 papildomų gramų. Kartu paimkite ir valgymo reikmenis. Tai bus peiliai, šakutės, puodeliai.

Higienos priemonės

Priklausomai nuo to, kur apsistosite, jums reikės atitinkamų higienos priemonių. Jeigu vykstate į kitą šalį, kur miegosite viešbuty, tada komforto apsuptyje jums išvis nereikės jaudintis dėl higienos poreikių, nebent turite jų specifinių. Tačiau šiaip jau užteks tiesiog dantų šepetėlio. Visa kita rasite viešbučio kambaryje. Deja, jeigu keliaujate į gamtą ir ten nakvosite, šiuo rinkiniu teks pasirūpinti akyliau. Turėsite imti ir drėgnų servetėlių, ir daugiau rankšluosčių, valymo priemonių, vatos, prausiklių ir kitų priemonių.a

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.