Vaikiški baldai kaip iš pasakos

Kartais visi savo interjere pasvajojame pasidaryti kokią nesąmonę, bet labai nestandartinių sprendimų nesigriebiame, kad paskui nesigailėtume. Tačiau įrenginėjant vaikų kambarį, tiek vaikiški baldai, tiek sienų dažymas, tiek viso kambario įrengimas gali būti laisvė ir jūsų, ir vaikų fantazijai. Jeigu mėgstate knygas, jeigu skaitote vaikams pasakas, o jie galbūt turi savo mėgstamiausias, jeigu vaikai turi savo mėgstamus animacinius filmukus, tuomet galite leisti sau šį tą naujo – įdomų eksperimentą. O ką, jeigu vaikų kambarį įrengtumėte tarsi pasakoje?

Nykštukų namelis

Baldai namamsViena populiariausių pasakų neabejotinai yra apie septynis nykštukus. Vaikai būna matę ir iliustracijas šios pasakos, beskaitant knygeles, ir animacijas būna matę, o gal net ir Disnėjaus vaidybinius filmus. Metas vaikui pasijusti kaip pasakoje ir įrengti jam septynių nykštukų namelį. Pagrindinis tokio namelio įrengimo motyvas – septynios kėdutės ir labai mažos lovytės. Galite nupirkti ir žaislinių nykštukų, j visur pridėti. Tada baldai neturėtų būti balti ar spalvoti, verčiau padaryti iš grubios, mažai apdirbtos medienos.

Undinėlės namai

Mergaitės visos vaikystėje žavisi undinėle – būtybe, turinčia moters kūną ir žuvies uodega. Populiariausia žinoma yra undinėlė Arielė, kuri tikrai nemažai spėjo sukurti vaikų fantazijoje. Taigi, Undinėlės namai gali būti labai gražūs, jeigu pasuksite galvą ir išlaisvinsite savo fantaziją tarsi vaikas. Paimkite knygeles, pavartykite ir įsivaizduokite, kokie vaikiški baldai galėtų geriausiai atitikti povandeninio pasaulio fantaziją? Ar jie turi būti spalvoti, ar paprasti, ar jie turėtų būti plastikiniai, ar mediniai? Tikriausiai labai daug ką nulems sienų, imituojančių vandenį, nudažymas. Kambaryje galite pastatyti ir žuvelių, kuriomis rūpinsis vaikas, akvariumą. Tik reikia užtikrinti saugumą, nes vaikas pats labai išsigąs, jeigu numes ar sudaužys akvariumą. Taip pat vaikiški baldai gali būti tarsi jūreivio – balti, mėlyni, gali ir koks medinis švyturys ten stovėti.

Princesės pilis

Kuri mergaitė nesvajoja būti princese? Dabar labai populiarus animacinis filmas apie Elsą ir Aną, mergaites iš Ledo šalies. Ten jau kiekviena mergaitė atpažįsta jų stilistiką. Taigi, jeigu įrenginėjate mergaitei princesės pilį, tai gali būti ir pilis kaip iš šių dviejų princesių gyvenimo. Tačiau taip pat gali būti ir kokia nors kitokia. Princesių pasakų knygose netrūksta, kaip ir jų gražių pilių. Tad būtinai pasistenkite surasti vaikui tinkamiausią pilį, nes tada vaikas bus labai laimingas ir savo vaikystę prisimins kaip nuostabų dalyką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.