Vonios šviestuvai: kaip išsirinkti?

Vonios kambarys – tai erdvė, kuriai apšvietimas be galo svarbus. Šiame kambaryje mes pradedame dieną, ruošiamės svarbiems įvykiams, čia atsipalaiduojame ir mėgaujamės laisvu laiku bei visiška ramybe. Vonioje pamirštamos bet kokios šiuolaikinės technologijos, dienos rūpesčiai ar įkyrios mintys. Ši vieta skirta rūpintis savimi, atstatyti dvasinę pusiausvyrą bei palepinti kūną maloniomis procedūromis. Todėl labai svarbu užtikrinti, kad vonios šviestuvai atitiktų visų šeimos narių poreikius bei leistų ja naudotis patogiai ir funkcionaliai.

Ryškus ir aiškus apšvietimas

Šviestuvai voniaiVisų pirma, vonios šviestuvai reikalingi tam, kad tinkamai prižiūrėtume savo odą. Apšvietimas turi būti ryškus, aiškus bei leidžiantis pastebėti visus jos trūkumus. Turint omenyje, kad šis kambarys paprastai neturi langų, vonios šviestuvai privalo imituoti dienos šviesą. Tai reiškia, kad turite įsigyti atvirus, ne dekoratyvinėms reikmės sukurtus, o praktiškus bei kokybiškus šviestuvus, kurie neužgoš sklindančios šviesos.

Reguliavimas

Jei norite, kad vonios šviestuvai būtų praktiški ir pasitarnautų ne tik dieną, bet ir vakare, rinkitės reguliuojamus šviestuvus. Tai patiks mėgstantiems po ilgos ir darbingos dienos pasilepinti vonia. O kad aplinka nuteiktų neįpareigojančiai, galėsite tiesiog sumažinti apšvietimo lygį ir džiaugtis ramia, harmoninga atmosfera.

Veidrodžio apšvietimas

Jei norite išvengti šešėlių ir turėti kuo geresnį apšvietimą, kuris leis be rūpesčių darytis makiažą bei atlikti kitus būtinus dienos ritualus, jums padės vonios šviestuvai, montuojami virš veidrodžių. Geriausia rinktis nedidelius, iš abiejų pusių tolygiai šviesą skleidžiančius šviestuvus bei juos montuoti veido aukštyje.

Spalva ir forma

Jei įrenginėjate itin erdvią vonią, jai prireiks ne vieno, o keleto vonios šviestuvų. Kad pagyvintumėte aplinką, galite rinktis ir dekoratyvines lempas, kurių paskirtis – kambario erdvei suteikti gyvybingumo, tolygiai išskaidyti šviesos šaltinius. Labai svarbu, kad vonios šviestuvai derėtų tarpusavyje. Tai nereiškia, kad privalote rinktis vienodų spalvų, stilių ar formų šviestuvus. Tiesiog neišklyskite iš stiliaus ribų ir pasirinkus keletą modernių šviestuvų, šalia jų nederinkite masyvaus, detalėmis apkrauto sietyno. Jei voniai skirtos patalpos itin mažos – turite vizualiai padidinti erdvę. Tam ypač pasitarnauja šviesa, todėl galite įrengti daugiau nei vieną šviestuvą. Žinoma, jie turėtų neužimti daug vietos ir būti itin funkcionalūs. Tiks į sienas bei lubas įleistos lemputės, veidrodyje ar spintelėse įmontuoti apšvietimo įrenginiai.

1 komentaras “Vonios šviestuvai: kaip išsirinkti?

  1. Įsigijome naujos satybos butą, todėl pilnai galėjome reguliuoti lubų aukštį pagal savo poreikius ir norus. Vonios kambarys bute gavosi erdvus, daug lempučių lubose ir dar bra šviestuvai prie veidrodžių. Vyras prastovėjo ant kopečių kurį laiką, bet rezutatas nenuvylė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.