Unikalūs šilumos siurbliai oras oras: veikimo principas nustebina net visko mačiusius

Ekspertų teigimu, šilumos siurbliai oras oras veikimo principas yra išskirtinis. Kaip jie veikia ir kodėl juos verta įsigyti tiek individualių namų savininkams, tiek įmonėms? Akivaizdu, kad patalpų šildymas ir vėsinimas naudojant oro šilumos siurblius turi daug privalumų. Štai keletas svarbiausių!

Siurbliai oras oras yra veiksmingi

Oro šaltinio šilumos siurbliai pasižymi didesniu efektyvumu nei kitos šildymo ir vėsinimo technologijos; tai reiškia, kad šildydami ar vėsindami namus šie siurbliai paprastai sunaudojate mažiau degalų nei naudojant įprastesnes technologijas. Laikui bėgant, sunaudodami mažiau energijos, galite sumažinti poveikį aplinkai ir sąskaitas už energiją.

Daugelis šildymo ir vėsinimo technologijų naudoja iškastinį kurą arba elektrą, pagamintą deginant iškastinį kurą, todėl į atmosferą išmetamos šiltnamio efektą sukeliančios dujos. Kai sumažinate savo nuosavybės degalų sąnaudas, padedate sumažinti anglies dvideginio išmetimą į atmosferą ir anglies pėdsaką.

Padeda sutaupyti bendrų komunalinių paslaugų sąskaitų

Šilumos siurbliai oras oras veikimo principas leidžia gerokai sutaupyti. Suma, kurią galite sutaupyti, priklauso nuo kelių veiksnių, įskaitant esamą šildymo ar vėsinimo šaltinį, gyvenamąją vietą ir degalų sąnaudas jūsų vietovėje. Tikslios statistikos nėra, bet yra tikimybė, kad Lietuvoje tai sutaupys maždaug 459 eurų per metus, palyginti su elektriniais šildytuvais, ir 948 eurų per metus, palyginti su dujiniu šildymu.

Šilumos siurbliai oras oras veikimo principas turi tam tikrų privalumų sveikatai ir gerovei

Ar kada nors jus blaškė triukšmingas dujų katilas? Oro šaltinio šilumos siurbliai veikia palyginti tyliai. Garsas paprastai matuojamas decibelais (dB): kuo mažesnis decibelų įvertinimas, tuo garsas švelnesnis. Indaplovės ir kintamosios srovės įrenginiai paprastai veikia maždaug 60 dB; palyginti, daugelis oro šilumos siurblių veikia nuo 40 iki 60 dB. Nepamirškite, kad didžioji dalis šio triukšmo kyla iš oro šilumos siurblių lauko bloko. Be didesnio komforto dėl triukšmo, oro šaltinio šilumos siurbliai padeda pagerinti oro kokybę filtruodami orą ir sumažindami alergenų kiekį ore šildant ir vėsinant jūsų namus. Jie taip pat padeda išdžiovinti aplinką, todėl jūsų gyvenamoji erdvė tampa patogesnė.

Šilumos siurbliai oras oras veikimo principas sujungia šildymo ir vėsinimo sistemas į vieną

Įdiegę oro šaltinio šilumos siurblį gausite naudos iš šildytuvo ir oro kondicionieriaus viename. Tai reiškia, kad paprastai galite sumažinti išlaidas ir laiką, susijusį su dviejų skirtingų sistemų, skirtų skirtingiems tikslams, įdiegimu, ir sumažinti fizinės erdvės, reikalingos dviem atskiroms technologijoms, kiekį.

Akivaizdu: šilumos siurbliai oras oras veikimo principas ir visa sistema yra puiki alternatyva tradicinėms šildymo ir vėsinimo sistemoms ir tinka įvairių tipų būstams bei kitos paskirties pastatams. Oro šaltinio šilumos siurbliai yra efektyvus, efektyvus ir aplinką tausojantis būdas šildyti ir vėsinti namus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.