Kaip teisingai kvėpintis

KvepalaiPaprastai sakome, kad kvepalai yra tas dalykas, kuris padeda žmogui būti patraukliu. Tinkamu metu ir tinkamoje vietoje žmogui kvepiant, jis gali padaryti puikų įspūdį. Gal šaunaus pirmojo ar ne pirmojo, bet lemiamo pasimatymo metu, gal darbo pokalbyje, o gal tiesiog prasilenkiant su praeiviu ir pakeliant nuotaiką maloniais kvapais. Tačiau netinkamai parinktas kvapas, per stipriai prikvėpintas žmogus, ar su keliais susimaišančiais kvapais, tampa priešingu patrauklumui. Tad kvėpintis, kaip ir visa kita gyvenime, reikia mokėti tinkamai. Kaip tą padaryti?

Suprasti skirtingus kvepalų tipus

Nors dažnai vienu žodžiu kvepalai vadiname viską, kas yra skirta tam, kad sukurtume gerą kvapą, iš tikrųjų, yra visokių rūšių parfumerijos. Stipriausi yra būtent kvepalai, tai tikrasis kvapo ekstraktas, taip pat jie ir brangiau kainuoja. O štai šiek tiek skiestas, lengvesnis vandenėlis su kvapu, jau vadinamas tualetiniu vandeniu. Jis labiau rekomenduojamas jauniems žmonėms, taip pat jį saugu naudoti, kadangi kvapas nesilaiko labai ilgai, neriečia nosies, jeigu kam nepatinka. Tačiau gerai parinkti tikri originalūs kvepalai daro nepamirštamą įspūdį, jeigu jie pavartojami tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Dar yra kvapieji dezodorantai, kurių tikslas yra ne tik kvepėti, bet ir savo specialiomis savybėmis nužudyti prakaite besigaminančias ir blogą kvapą skleidžiančias bakterijas. Kai kas mėgsta naudoti ir kvapius kremus bei losjonus, kuriuos paprastai naudoja tik išėję iš dušo. Taigi, galimybių kvepėti ir pasikvėpinti yra nemažai, reikia tik pasirinkti tą priemonę, kuri geriausiai dera jūsų situacijoje.

Pasirinkti tinkamus kvepalus progai

Kaip turi būti parinkti patys kvepalai, pagal progą? Galima tik vadovautis intuicija. Svarbu nesirinkti labai keistų kvapų, kurie itin nervintų. Be to, kai kurie kvepalai turi savo specialiąsias savybes, nulemiančius vienokią ar kitokią nuotaiką: vasarišką, gundančią, melancholišką, vyrišką, gaivią ir kt.

Kvėpintis prieš apsirengiant

Pravartu pasikvėpinti dar prieš rengiantis dienos garderobą. Tik išsimaudžius. Kvėpinti ant odos arba rūbų vidinės pusės būtų daug saugiau, negu ant drabužių išorės. Visų pirma, jeigu kvepalus purkšite ant drabužių išorės, tai jie gali būti su dėme, nes kartais spirito ar kitu pagrindu pagaminti kvapieji vandenys palieka dėmę. Antra, kvapas gali būti per stiprus ir per toli sklindantis. O arčiau kūno esantys kvepalų lašai suteiks kvapą malonų, kurį jausitės patys, o taip pat ir arti prie jūsų priėjęs žmogus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.