Kas biure nešvariausia?

Tvarkingas biurasKasdienis biurų tvarkymas – tai darbas, kurio biuro darbuotojai paprastai nemato, tačiau jo rezultatais mėgaujasi kiekvieną darbo dieną. Jeigu biuras nebūtų tvarkomas profesionalių tvarkytojų kiekvieną rytą, tektų darbuotis kaip reikiant purvinoje, nešvarioje aplinkoje. Kuriose vietose yra ir būtų nešvariausia?

Erdvė, kur visi vaikšto

Jeigu paklaustumėte Mano aplinka darbuotojų – valytojų, jie neabejotinai įvardintų tokias erdves, vietas, kuriose daug kas vaikšto. Tokiose vietose nori, nenori nuolat atsiranda nešvarumų. Čia žmonės pritrypia tiek su sausais, tiek su šlapiais batais. Jeigu pavasaris – tuomet visur atsiranda ir tikros balos, ir purvas darosi panašus kaip lauke. Kitu metu tiesiog atsiranda daug dulkių, smėlio kilimėliuose. Valytojai kiekvieną dieną čia dirba su valymo šepečiais bei skudurais, plaudami aplinką.

Stalai

Gal net nepagalvojame, kad yra reikalingas toks biurų tvarkymas kaip biuro darbuotojų stalų nuvalymas. Kodėl apie tai nesusimąstome? Gal dėl to, kad nesinori prisileisti mintį, kad kažkas lenda prie mūsų stalo, prie mūsų tvarkos ir savaip sudėliotų daiktų. Taip pat gali atrodyti, kad tą tvarką prižiūrime bei palaikome kažkaip patys mes, nors iš tiesų tai nėra tokia tiesa. Tačiau biurų darbuotojai tikrai kiekvieną mielą ir ne mielą dieną nuo mūsų stalų anksti ryte nuvalo dulkes, surenka šiukšles aplink stalą, paima ir išvalo šiukšliadėžes, tik mes to nematome, todėl visus tvarkos savo darbo vietoje palaikymo nuopelnus mielai priskiriame sau.

Lentynos

Be viso to, Mano aplinka ar kitų valymo firmų darbuotojai taip pat turi sutvarkyti, išvalyti ir lentynas, kadangi jose irgi labai kaupiasi dulkės. Pabandykite namuose nevalyti knygų lentynų ir jau po dviejų savaičių prabraukę pirštu jį pamatysite suodiną, o palaukę dar mėnesį nematysite per dulkes, kokios tai knygos ir kas ant jų parašyta. Taigi, jūsų biure lentynos taip pat yra valomos, ir tą daro biuro valytojai, kurie ateina tada, kai jūs dar net nebūnate atėję dirbti.

Kambario kampai

Kaip ir bet kuriame kambaryje, biuro patalpose kaupiasi nešvarumai ant grindų. Valytojams tenka valyti jas, o daugiausiai „gėrybių“ aptinka kambario kampuose, kur natūraliai nusirita daugiausia pakulų, dulkių kamuolėlių ir kitokių nešvarumų. Taigi, kambario kampuose pilna bjaurių dalykų, o mums galiausiai tenka jų net nepamatyti. Dėl to biuro darbuotojai ir yra tokie patenkinti savo biuro aplinka, kad ją ateina tvarkytojai ir sutvarko. Ateikite į darbą anksčiau – pamatysite, kaip vyksta ankstų rytą tvarkymasis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.