Puodeliai – nuostabi dovana

Turbūt pati universaliausia dovana šiame pasaulyje yra puodeliai. Pinigai taip pat yra universalus dalykas, bet vadinkime juos valiuta, o ne dovana. O štai puodeliai visada gali būti ypatingai mielai sutinkami. Atrodo, jeigu dovanojami puodeliai tikrai patrauklūs, tai tokių dovanų tiesiog negali būti per daug.

Puodelio forma

IndaiGali būti labai skirtingų formų puodeliai, paprastai ta forma iš dalies ir nulemia, kam puodeliai skirti. Mat, tarsi kokie stalo įrankiai, jie naudojami pagal skirtingas paskirtis. Tarkime, gali vien kavos puodukas turėti labai daug skirtingų versijų. Patys mažiausi puodeliai, skirti espresso kavai, bus sutinkami Italijos kavinėse, kur labiausiai išplėtota kavos kultūra. Tikri italai kaip tik labiausiai pripažįsta būtent šią kavą. Taip pat galima rasti vis didėjančių puodelių pasirinkimą normaliose kavinėse. Paprasta juoda arba juoda su pienu kava bus geriama iš klasikinių jau ikona tapusių puodelių, taip pat turinčių po savimi lėkštelę. Taigi, puodelio forma priklauso nuo kavos. Jeigu tai bus Kapučino arbaLatte kavos puodeliai, jie bus dar didesni, jau patys didžiausi. Nors kai kur bus vietoje puodelių naudojamos stačios stiklinės. Per skaidrų paviršių tuomet galima matyti, kaip maišosi kavos, vandens ir pieno sluoksniai. Kai daromi kavos kokteiliai, tuomet taip pat siūlomi skaidraus stiklo puodeliai. Dar būna ir naminiai puodukai. Tai tokie puodukai, kurie yra tiesiog jaukūs, mieli. Šiais laikais kone pas kiekvieną žmogų gali rasti tokių skirtingų puodukų asorti.

Spalva

Būtent pastarieji naminiai puodukai ir bus tie, kurie turės daugiausiai dekoracijų. Klasikinis porcelianinis servisas dažniausiai kartoja istoriškai tradicija virtusias augalines dekoracijas, kai imituojami augalų žiedlapiai, stiebeliai ir pan. O štai tada, kai puodeliai bus labiau naminiai, tada ir kūrybingumo jų dizaine atsiskleis daugiau. Jie galės būti vienspalviai, su paveikslėliais, su miesto paveikslu, o gal su taškeliais, ornamentais. Jeigu jie bus vardiniai, tuomet turės dar ir kokius nors užrašus, logotipus.

Emocijos

Iš tiesų, puodelis yra gera dovana, nes jis visada žadina malonias emocijas. Pagalvokite, koks musgaudis niekada nebus susijęs su tokiomis geromis emocijomis kaip puodelis. Puodeliu kavos ar arbatos mes numalšiname troškulį, norą išgerti kažką skanaus, galbūt pasidarome sau darbe pertraukėlę, o gal tiesio sušylame šaltą žiemos vakarą. Kai dirbame, kai kažkas erzina, kai labai nervina, puodelio ir jo turinio mums nereikia. Puodelio reikia kasdien, ir jis skirtas toms trumpoms malonioms valandėlėms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.