Ar ampulės nuo plaukų slinkimo išties padeda?

Plaukų slinkimas – opi problema tiek vyrams, tiek moterims. Praretėję plaukai ne tik kenkia išvaizdai, bet ir mažina pasitikėjimą savimi. Ar ampulės nuo plaukų slinkimo gali padėti tokiose situacijose?

Kodėl slenka plaukai?

Žmogus per dieną natūraliai netenka iki 150 plaukų – tai visiškai normalu. Tačiau didesnį plaukų slinkimą gali lemti įvairios priežastys. Pagausėjęs plaukų slinkimas gali būti ligos ar prastos sveikatos būklės pasekmė. Taip pat plaukai slenka ir dėl hormoninių svyravimų bei paveldimumo. Kartais plaukų slinkimas gali pasireikšti ir dėl sezoniškumo.

Plaukų slinkimo priežastį nustatyti yra svarbu, nes tik tuomet galima taikyti tinkamą „gydymą“. Plaukų slinkimas dažnai yra tik pasekmė, todėl reikia ne tik maitinti ir puoselėti plaukus, bet ir pašalinti pagrindinę priežastį, jei tik tai įmanoma. O pagerinti plaukų būklę padės ampulės nuo plaukų slinkimo ar kitos priemonės.

Jei aiškios plaukų slinkimo priežasties nematote, gali būti, kad kaltas jūsų gyvenimo būdas. Stresas kenkia ir plaukams – jis gali sukelti gana intensyvų plaukų slinkimą. Žinoma, taip pat prisideda ir miego trūkumas, prasta mityba, vitaminų ir mikroelementų trūkumas.

Kodėl plaukų maitinimas toks svarbus?

Plaukų maitinimas yra itin svarbus ir gali padėti sustabdyti ar bent jau sulėtinti plaukų slinkimą, net ir tuomet, kai jo priežastis yra genetinė. Pavyzdžiui, ampulės nuo plaukų slinkimo yra prisotintos įvairių vertingų plaukams medžiagų, todėl puikiai juos pamaitina. Geresnis maitinimas padeda plaukams ilgiau išlikti augimo stadijoje, tad jie yra gyvybingesni ir ilgiau neiškrenta. Ampulės nuo plaukų slinkimo taip pat dažnai turi šaldantį ar tonizuojantį poveikį ir skatina galvos odos kraujotaką. Tai svarbu, nes kraujotaka užtikrina plaukų aprūpinimą iš vidaus.

O kaip šampūnai, kondicionieriai ir kaukės? Tokios priemonės taip pat gali būti skirtos plaukų slinkimui mažinti, tačiau jų poveikis nėra toks intensyvus. Šampūnas gali paskatinti kraujotaką ir taip pagerinti plaukų būklę, tačiau kondicionieriai ir kaukės tik plaukus ar jų galus, tad negali padėti. O ampulės nuo plaukų slinkimo yra skirtos plaukų šaknims ir galvos odai, todėl tai visiškai kitokia priemonė.

Kaip naudoti ampules nuo plaukų slinkimo?

Ampulės nuo plaukų slinkimo nėra itin pigios, tad naudokite jas teisingai. Visų pirma, perskaitykite instrukciją ir jos laikykitės. Dažniausiai ampulės turi būti įtrinamos į švarių plaukų šaknis. Patariama plaukus prieš plovimą iššukuoti, kad jie nesusiveltų. Ampulės turinį ant galvos odos paskirstyti plaukus dalinant nedidelėmis sekcijomis ir švelniai įmasažuoti pirštų galais.

Daugelis vengia naudoti ampules nuo plaukų slinkimo, nes mano, kad negalima plaukų džiovinti džiovintuvu. Tai netiesa – svarbu palaukti, kol priemonė įsigers, o tada jau galite plaukus džiovinti ir formuoti, kaip įprasta. Taigi, naudoti ampules ne tik naudinga, bet ir patogu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.