Vestuvių makiažo pasirinkimai

Vestuvės – ta ypatinga proga, kurios laukia kiekviena nuotaka, o per šventę nori atrodyti nepaprastai. Tokie makiažo triukai kaip eyebrow makeup, microblading padės atrodyti nuostabiai ne tik per vestuves, bet ir prieš jas ir po jų – nes tokia ir yra ilgalaikio makiažo idėja. Jeigu ir jums anot nosies jau kabo artėjanti gražiausia šventė, metas pagalvoti, kokio makiažo norėsite. Verta pasvarstyti apie permanentinį, ilgiau išsilaikantį makiažą, tačiau ir tai nusprendus, dar reikia išsirinkti dažymosi stilistiką.

Švelnus vasarinis

CamilleGalbūt rengiate gaivią, vasarišką, gamtišką ir natūralią šventę, kur niekas per daug nepersistengs besipuošdami, kur niekas per daug neprisidažys ir nebus „dress“ kodo. Gal viskas vyks gamtoje, nuotaka vilkės paprastą baltą, laisvą ir trumpą valiūkišką suknelę, o daugiausiai gardumynų ant stalo bus iš vaisių ir uogų asortimento. Jeigu taip bus – tuomet verta pagalvoti apie švelnų vasarinį makiažą. Ilgalaikis nesunkus antakių, blakstienų ir akių kontūrų makiažas leis atrodyti taip pat puikiai ir kitą dieną, ir dar daug dienų po to. Tačiau prie jo bus galima priderinti ryškesnius skaistalus, kurie parausvins skruostus ir leis atrodyti natūraliai. Tiks ir gražiai ryškiau padažytos lūpos, ypač kokia nors vaisine spalva ir ant viršaus užteptu šlapiu blizgiu. Tuomet ir šukuosenos reikės paprastesnės – palaidų, pagarbanotų ar paveltų plaukų, gal viršuje perrištų viena kasele, gal papuoštų gėlių žiedais. Toks natūralus vestuvinis įvaizdis puikiai tiks vasariškoms, lengvoms vestuvėms.

Juoda gundanti naktis

Priešingybė – prašmatni vestuvių puota dvare ar Pilyje, vyrai su smokingais, damos su sukniomis, sulipdytomis elegantiškomis šukuosenomis, aukštakulniais bateliais ir ryškiu, gundančiu makiažu. Tuomet ir semi permanent makeup London, microblading eyebrows turės daugiau sodrios spalvos, tamsumo. Juoda, gundanti naktis atrodys gražiai, jeigu būsite pasidažiusi ir ryškiomis spalvomis akių vokus, geriausia – pereinančiu „vandeniniu“ šešėliu. Lūpas tada reikėtų dažyti matine spalva. O ant veido dėti bronzinius atspalvius. Ant stalo tokioje puotoje tikriausiai stovės jūrų gėrybių vaišės, o į taures bus pilamas prabangus vynas, kol muzikos salėje gros bliuzo arba džiazo atlikėjas.

Įdomus makiažas

Toms, kurios turi gražiausią fantaziją, reikėtų rengtis ir dažytis kaip personažams. Stebuklų vakaras bus tas, kuriame visi bus persirengę kaip iš pasakos. Kaip gyvūnas, kaip princesė, kaip personažas. Tuomet ir makiažas galės būti atitinkamas. Bazinius dalykus uždažant kaip ilgalaikius, o kitus – kaip nuplaunamus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.